همین حالا تماس بگیرید
09121209184
با اکسیران زمان و هزینه را به حداقل برسانید.
09121209184
تهران

تعمیر دستگاه اکسیژن ساز

تعمیر دستگاه اکسیژن ساز

آنچه در این مطلب خواهید آموخت:

تعمیر دستگاه اکسیژن ساز

تعمیر دستگاه اکسیژن ساز در ابتدای فعالیت های اکسیران قرار دارد. دستگاه‌های اکسیژن ساز، دستگاه‌هایی هستند که برای موارد پزشکی به کار می‌روند. با متمرکز کردن اکسیژن هوای محیط، اکسیژن کافی را برای بیماران تامین می‌کنند. امروزه با پیشرفت علم و دنیای تکنولوژی، اکسیژن تراپی با استفاده از انواع گوناگونی از دستگاه‌های اکسیژن ساز، بسیار راحت و آسان شده است. این نوع دستگاه به دلیل آن که جز تجهیزات پزشکی محسوب می‌شود، باید سرویس شوند تا بهترین عملکرد خود را داشته باشد. تا بیماران بتوانند به راحتی و بدون دردسر از آن استفاده کنند. سرویس این دستگاه‌ها حتی در صورتی که خراب نشوند، نیز باید انجام شوند. البته خراب شدن تجهیزات پزشکی نیز امری بسیار مهم است. تعمیر دستگاه اکسیژن ساز و چگونگی آن، به علت خاص و مهم بودن آن بسیار ضروری است. در ادامه این مقاله قصد داریم، تا بیشتر درباره این نوع دستگاه‌ها و تعمیر آن‌ها صحبت کنیم.

دستگاه اکسیژن ساز چیست؟

همان طور که اشاره کردیم، دستگاه اکسیژن ساز جزئی از تجهیزات و دستگاه‌های پزشکی محسوب می‌شود. این نوع دستگاه‌ها که بسیار معمول و رایج می‌باشند اکسیژن موردنیاز را برای بیمارانی که مشکلات تنفسی دارند، تامین می‌کنند. بیماری‌های دیگری همانند، آمفیزم که باعث تشدید بیماری ریوی می‌شود و یا بیمارانی که از بیماری‌های تنفسی رنج می‌برند، آسم، پونومی، قلب و… . همچنین افرادی که به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند نیز به دلیل کمبود اکسیژن و مشکل تنفسی، بسیار از این دستگاه استفاده می‌کنند.

تعمیر دستگاه اکسیژن ساز

سرویس دستگاه‌های اکسیژن ساز

همان طور که در ابتدا عنوان کردیم، این نوع دستگاه‌ها باید به صورت پیوسته سرویس شوند. سرویس این دستگاه‌ها باید به گونه‌ای باشد که در زمان مشخص انجام شود تا کارکرد خوبی داشته باشد. سرویس دستگاه‌های اکسیژن ساز همان طور که از اسمشان پیداست با جان بیماران در ارتباط است، به همین دلیل امری مهم و حیاتی است. به طور کلی تعمیر تجهیزات پزشکی در همه موارد بسیار اهمیت دارد و باید در زمان مناسب سرویس و تعمیر شوند. در ادامه به بررسی و تعمیر دستگاه‌های اکسیژن ساز می‌پردازیم تا درباره خدمات و کارهایی که برای سرویس و تعمیر دستگاه اکسیژن ساز انجام می‌شود، توضیح دهیم.

سرویس دستگاه های اکسیژن ساز

زئولیت اکسیژن ساز

زئولیت با ظرفیت نیتروژن استثنایی برای ارائه عملکرد بهینه در جداسازی اکسیژن از هوا در تغلیظ کننده های اکسیژن پزشکی است. این برای تولید تا 95٪ جریان هوای غنی از اکسیژن در متمرکز کننده های اکسیژن پزشکی با جریان هوا تا 10 لیتر در دقیقه توسعه یافته و طراحی شده است. سه مکانیسم جداسازی جذب وجود دارد: اثر مانع فضایی، اثر جنبشی و اثر تعادل.

زئولیت اکسیژن ساز در تعمیر اکسیژن ساز

یکی از کاربردهای اصلی زئولیت مراقبت های بهداشتی، و غربال مولکولی مبتنی بر لیتیوم است. یک زئولیت مصنوعی از ساختار کریستالی لیتیومی، ظرفیت جذب نیتروژن زیاد، راندمان بالای جداسازی اکسیژن/نیتروژن است.
علاوه بر اتانول، یک الک با طراحی و تولید خوب نه تنها برای آبگیری بخارات هیدراته اتانول استفاده می شود، بلکه برای خشک کردن انواع دیگر مواد شیمیایی نیز بسیار مفید است. بنابراین، امکان استفاده از این سیستم را در عملیات آینده نیز فراهم می کند.
زئولیت جداسازی N2/O2 بالایی را تحت فشار بسیار کم نشان می دهد که مصرف اکسیژن را کاهش می دهد.
مزیت ظرفیت جذب تعادلی، این است که برای دستگاه های مختلف اکسیژن ساز برای تولید اکسیژن بهینه اعمال می شود.

زئولیت ها سری غربال های مولکولی غنی سازی اکسیژن CHEMXIN ویژه ای هستند که در سیستم PSA/VPSA استفاده می شوند. این گزینش پذیری خوب N2/O2، استحکام له شدن خوب و اتلاف کم در هنگام ساییدگی دارند که برای تمرکز اکسیژن از هوا مقرون به صرفه می کند.

این به طور گسترده ای در تغلیظ کننده اکسیژن صنعتی ، پزشکی در تولید ازن، زمینه آبزی پروری برای پرورش ماهی، میدان تصفیه فاضلاب، بازار اکسیژن ساز پزشکی استفاده می شود. و غیره. خلوص غلظت آنها تا 93٪ + -3٪، داشتن شهرت خوب در بازار. غربال مولکولی CHEMXIN 13X HP برابر با غربال مولکولی jlox-501 است. الک مولکولی مبتنی بر لیتیوم برابر با غربال مولکولی jlox-101 است.

عمده خدمات تعمیر اکسیژن ساز اکسیران:

 • تعمیر کمپرسور هوای فشرده اکسیژن ساز
 • سرویس فیلتر های اکسیژن ساز
 • تعویض فیلتر ها
 • عیب یابی و تعمیر سیستم تغلیظ اکسیژن در دستگاه اکسیژن ساز
 • عیب یابی و تعمیر تانک نوسان گیر هوای فشرده در دستگاه اکسیژن ساز
 • عیب یابی و تعمیر تانک نوسان گیر اکسیژن در دستگاه اکسیژن ساز
 • عیب یابی و تعمیر سیستم مانیتورینگ دستگاه اکسیژن ساز
 • تعمیر مخزن زئولیت و پر کردن آن
 • سرویس و تعمیر سیستم دوپلکس در دستگاه های اکسیژن ساز
 • سرویس کمپرسور هوای ورودی دستگاه اکسیژن ساز
 • سرویس کمپرسورهای دستگاه اکسیژن ساز
 • تعمیر رگلاتور های دستگاه اکسیژن ساز
 • عیب یابی شیرهای کنترل دستگاه اکسیژن ساز
 • تعویض زئولیت دستگاه اکسیژن ساز
 • تعمیر و تعویض لوله های انتقال دستگاه اکسیژن ساز
 • و …

تعمیر دستگاه اکسیژن ساز چگونه انجام می‌شود؟

برای تعمیر این نوع دستگاه ها، فرقی ندارد که از چه دستگاه اکسیژن‌سازی استفاده می‌کنید. دستگاه‌های اکسیژن ساز داخلی و یا خارجی در طول استفاده از آن ها، به دلایل مختلفی نیاز به تعمیر دارند تا بهتر کار کنند.

برای تعمیر دستگاه اکسیژن ساز باید از نیروهای متخصص و با تجربه در این زمینه کمک بگیرید. زیرا تعمیر دستگاه‌های اکسیژن ساز به سادگی انجام نمی‌شود و نیازمند تخصص کافی می‌باشد.

برای تعمیر دستگاه‌های اکسیژن ساز خود و دیگر تجهیزات پزشکی می‌توانید از طریق وب سایت و یا شماره تلفن‌های ما با متخصصین ما در تماس باشید.

تعمیر دستگاه اکسیژن ساز چگونه انجام می شود؟

انواع دستگاه‌های اکسیژن ساز

این نوع دستگاه‌ها دارای مدل‌ها و انواع مختلفی می‌باشند. هر یک از آن‌ها نیز با توجه به کارکرد برای موارد خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در ادامه به مهم‌ترین این دستگاه‌ها که مورد استفاده بیمارستان‌ها و مراکز پزشکی می‌باشد اشاره می‌کنیم:

 • دستگاه اکسیژن ساز خودکار
 • دستگاه اکسیژن ساز خانگی
 • دستگاه اکسیژن ساز دیجیتالی
 • دستگاه اکسیژن ساز حرفه‌ای (مناسب برای استفاده در مراکز پزشکی)
 • دستگاه اکسیژن ساز مناسب مخزن‌های آب و پرورش آبزیان

تعمیر دستگاه اکسیژن ساز برای همه مدل‌ها با تخصص و تجربه کافی در این زمینه، امکان‌پذیر می‌باشد. شرکت‌های پزشکی این دستگاه‌ها را تولید می‌کنند و به همین دلیل تعمیر آن‌ها باید با تخصص انجام شود.

انواع دستگاه_های اکسیژن ساز

چه خدماتی برای تعمیر دستگاه اکسیژن ساز ارائه می‌شود؟

تعمیر کمپرسور دستگاه: این نوع تعمیر از جمله مهم‌ترین بخش‌های این نوع دستگاه‌ها می‌باشد. کمپرسور دستگاه اکسیژن ساز ممکن است در طول زمان و استفاده از آن، خراب شود.

تعویض کردن فیلترهای دستگاه: دستگاه‌های اکسیژن ساز دارای فیلترهای هوا می‌باشند که هوا را تصفیه می‌کنند. این فیلترها باید در مدت زمان مشخصی سرویس و یا در صورت لزوم تعویض شوند.

تعمیر بخش غلیظ کردن اکسیژن ساز: قسمت غلیظ‌سازی اکسیژن این دستگاه ممکن است برخی مواقع دچار مشکل و یا خرابی شود. در این صورت باید عیب‌ها واشکالات آن رفع و یا در صورت لزوم تعمیر بشود.

تعمیر مخزن زئولیت: مخزن زئولیت دستگاه‌های اکسیژن بسیار مهم هستند. در طول استفاده از آن‌ها باید در زمان مشخص، کنترل شوند. این مخزن‌ها هنگام کنترل باید به صورت کلی احیا و مخزن آن مجدد پر بشود.

تعمیر دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل (پرتابل)

تعمیر دستگاه های قابل حمل یا به عبارت دیگر دستگاه اکسیژن ساز پرتابل در شرکت اکسیران توسط تیم تخصصی صورت گرفته و درکمترین زمان باتوجه به عیب یابی دستگاه از سمت کارشناسان از 24 ساعت تا 72 ساعت قابل انجام است.

دستگاه تنفس مصنوعی ونتیلاتور

دستگاه تنفس مصنوعی یا وِنتیلاتور (به انگلیسی: medical ventilator) دستگاهی است که کار تنفس را برای بیمارانی که به‌طور موقت یا دائم دچار مشکلات تنفسی هستند انجام می‌دهد. به عبارت دیگر در ریه می‌دمد و درنگ می‌کند و بازدم خود به خود انجام می‌شود

عیب‌یابی و تعمیر دستگاه‌های اکسیژن ساز

مواردی که اشاره کردیم، از جمله مهم‌ترین بخش‌های تعمیر دستگاه اکسیژن ساز می‌باشند. علاوه بر این موارد، این دستگاه‌ها از قسمت‌ها و بخش‌های مختلفی تشکیل شده اند. دیگر بخش‌های آن نیز از کمپرسورهای ورودی دستگاه تا کپسول‌های پرکنی، شیرهای کنترل، رگلاتورها و… در طول استفاده ممکن است دچار مشکل و یا خرابی شوند. در صورت خرابی هر یک از آن‌ها باید تعمیر شوند.

عیب_یابی و تعمیر دستگاه_های اکسیژن ساز

تعمیر دستگاه اکسیژن ساز چقدر زمان می‌برد؟

همان طور که عنوان کردیم، هنگام استفاده از دستگاه اکسیژن ساز ممکن است مشکلات و خرابی‌های رخ دهد. در ادامه به چند موارد رایج در این خصوص و میزان زمان تعمیر دستگاه می‌پردازیم.

تعمیر دستگاه اکسیژن ساز چقدر زمان می_برد؟

روشن نشدن دستگاه اکسیژن ساز

در این صورت و برای رفع مشکل آن، ۱ تا ۲ روز کاری برای تعمیر دستگاه اکسیژن ساز طول می کشد. پس از تعمیر نیز مجددا، دستگاه گارانتی خواهد شد.

روش شدن بوق هشدار دستگاه اکسیژن ساز

هنگامی که چراغ سرویس و یا بوق هشدار روشن می‌شود، ۲ تا ۳ روز کاری برای تعمیر دستگاه طول می کشد. پس از تعمیر نیز دستگاه مجددا گارانتی خواهد شد.

نداشتن خروجی هوا هنگام روشن شدن دستگاه

هنگامی که هوا و اکسیژن‌رسانی دستگاه قطع شود، ۱ تا ۲ روز کاری طول می کشد تا دستگاه تعمیر شود. پس از تعمیر نیز مجددا دستگاه گارانتی خواهد شد.

صدای بلند و زیاد دستگاه اکسیژن ساز

برای رفع این مشکل ۲ تا ۳ روز کاری طول می کشد، تا دستگاه اکسیژن ساز تعمیر شود. پس از تعمیر نیز دستگاه مجددا گارانتی خواهد شد.

کم شدن خلوص دستگاه‌های اکسیژن ساز

این مشکل یکی از جدی‌ترین و مهم‌ترین مشکلاتی است که باید تعمیر شود. تعمیر این مشکل ۲ تا ۳ روز کاری طول می کشد. در صورت تعمیر نیز مجددا گارانتی خواهد شد.

شارژ نشدن دستگاه‌های شارژی اکسیژن ساز

در صورت شارژ نشدن دستگاه، ۲ تا ۳ روز کاری طول می‌کشد تا دستگاه تعمیر شود. پس از تعمیر نیز مجدد دستگاه گارانتی می‌شود.

نکته قابل توجه برای هم وطنانی که در شهرستان ها دستگاه ایشان دچار مشکل شده است، می توانند دستگاه ها را از طریق راه های ارسالی(تیباکس،پست سفارشی و یا اتوبوس ) برای شرکت ما ارسال نمایند تا در اسرع وقت مشکل کالای ایشان رفع گردد و برایشان ارسال گردد.

تعمیر اکسیژن ساز در محل

در هر ساعتی از شبانه و روز که دستگاه شما به مشکل خورد می توانید از طریق چت آنلاین یا تماس مستقیم کارشناس به محل شما اعزام شده و تعمیر اکسیژن ساز در محل بصورت دقیق و در اسرع وقت صورت گیرد.

تعمیر اکسیژن ساز در اصفهان

شرکت اکسیران خدمات خود را در سر تا سر کشور به صورت تخصصی انجام می دهد. هم وطنانی که ساکن شهر اصفهان هستند و قصد تعمیر اکسیژن ساز در اصفهان دارند قبل از هر گونه اقدامی باید با پشتیبانی اکسیران تماس حاصل کرده و هماهنگی لازم برای تعمیر دستگاه خود را انجام دهند.

آموزش تعمیر دستگاه اکسیژن ساز

شرکت اکسیران به زودی قصد دارد آموزش تعمیر دستگاه اکسیژن ساز را برای عزیزانی که قصد آموزش دارند تهیه کرده و در قالب پکیج ارائه دهد.

برای اطلاع از قیمت ها برای تعمیر دستگاه اکسیژن ساز خود می توانید از طریق راه های ارتباطی با تیم تعمیر تجهیزات پزشکی اکسیران در ارتباط باشید.

38 نظر
کیهان

سلام دارم خدمتتون
مطالبتون بسیار جالب بود
دستگاه اکسیژن ساز ده لیتری هم تعمیر میکنید؟

مدیر سایت

با سلام خدمت شما
بله دوست عزیز تعمیر می شود
لطفا با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید.

احمد عزتی

سلام خواستم از گروه خوب اکسیران تشکر کنم- تعمیرات عالی دارند و خدمات بعد از تعمیرات فوق العادی دیدم ازشون که پیگیر هستند / خوشحالم با این مجموعه جوان آشنا و پرانرژی آشنا شدم
خسته نباشید

مدیر سایت

سلام جناب عزتی – ممنون از همراهی شما

مهدی یاوری

سلام و عرض ادب
کمال تشکر و قدرردانی را جهت همکاری تیم اکسیران بابت تعمیرات
و تامین تجهیزات مستاجری بیمارستان برای بیماران
دارم . پیروز و موفق باشید

مدیر سایت

سلام جناب یاوری
باعث افتخار هست که تونستیم خدمت رسان شما باشیم

A. M

با سلام ممنون بابت تعمیر دستگاه خیلی خوب و عالی شده

مدیر سایت

با سلام
ممنون از نظر مثبتتون

رویا ملکیان

من ازشون خدمات تعمیرات داشتم
با وجود اینکه دستگاهم قدیمی بود ولی تعمیر کردن برام در کل راضی بودم.

ارش

تعمیرات خوبی هستند – پدرم کرونا داشتند و از نظر زمانی تایم کمی داشتم به لطف گروه خوب اکسیران خیلی زود کمتر از 6 ساعت دستگاهمو تعمیر کردند
خداقوت به همگی شما

لیلا آذین

خواستم یه تشکر کنم از گروه خوب اکسیران، هم اخلاق عالی و هم تعمیر درجه یک
ممنونم از شما

مدیر سایت

سپاسگزاریم از انرژی مثبت شما خانم آذین

علی میردبیک

سلام واقعا ممنونم از تعویض زئولیت دستگاه و تحویل به موقع دستگاه آمریکاییم
خداقوت به تیمتون من حتما شمارو به دوستان و آشنایان معرفی میکنم 🙏

ارش بیابی

دستگاهم از شهرستان با استرس فرستادم ولی با پیگیری خوبشون طبق قول تایمی که داده بودند دستگاه را تعمیر کردند و فرستادند برام خسته نباشید

مدیر سایت

سپاس از دیدگاه شما

کاراموز

با سلام>
دو تا سوال داشتم از خدمت کارشناسان محترم.
اول اینکه آموزش تعمیر و سرویس تجهیزات پزشکی هم در شرکت انجام می دهید؟ با توجه به اینکه هیچ پیش زمینه ان در خصوص تعمیر تاین تجهیزات ندارم و علاقمند با یادگیری کامل هستم
سوال دوم اینکه آیا امکان همکار پاره وقت با شرکت شما وجود دادد یا خیر؟
ممنون میشوم به هر دو سوالم پاسخ بدهید.

مدیر سایت

بله دوست عزیز با ما شرکت در تماس باشید

امیر ظفری

مچکرم از تعمیرات خوبتون
امیدوارم همیشه در راستای کمک به خلق با همین وجدان کاری و حرفه ای بودن جلو برید
سپاس ویژه از اقای برخورداری مسول تجهیزات

مدیر سایت

سپاس از شما دوست عزیز

سید جلال موسوی

سلام موسوی هستم کارمند فوریتهای پزشکی بودم ۱۱۵ اراک .تقریبا تعمیرات اکسیژن ونتیلاتور رو بلدم میتونم بیام جهت افزایش اطلاع تعمیر دستگاه واگیردار و بشم نماینده شما در استان مرکزی ؟ممنونم

مدیر سایت

با سلام دوست عزیز فعلا متاسفانه برای شعب دیگر برنامه ای در دستور کار نیست

سحر زریایی

این دومین بار بود که واقعا کارمو به بهترین شکل راه انداختن، کارشون حرف نداشت و کیفیت سرویس دهی عالیه
خوش قول بودن و از همه مهم تر کیفیت عالی کار به ازای قیمت مناسب
خدا به کسب کارتون برکت بده

مدیر سایت

ممنون خانم زریایی بزرگوار

علی فصیحی

سلام آموزش تعمیرات اکسیژن ساز هم دارید توی مجموعتون؟؟اگر دارید هزینه صفر تا صد انواع تعمیرات دستگاه اکسیژن ساز رو هم میفرمایید
مرسی

مدیر سایت

سلام جناب فصیحی بله داریم- لطفا با شماره 09127259609 جهت مشاوره رایگان در ارتباط باشید

علی سماد

سلام
من دستگاهمو برای تعمیر از قم اوررم تهران واقعا طبق قولی که دادن دو ساعت کار تعمیر انجام دادن ممنون از اقای برخورداری و تیم خوبشون

فردبن حسنوند

تعمیرات عالی پشتیبانی فوق العاده😍

Mohmad

تعمیرات اکسیژان آمریکایی هم انجام می دهید؟

مدیر سایت

با سلام بله دوست عزیز انجام میدیم
جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره 09121209184 تماس بگیرید.
با تشکر

محمود شاکری

تعمیر اکسیژن در محل خواستم به موقع و در اسرع وقت مشکلمو حل کردن پشت تلفن و حتی مبلغی نگرفتن، خیر ببینید

مینا زاند

تعمیر اکسیژن ساز در شرق تهران انجام می دید؟

مدیر سایت

بله دوست عزیز سرتاسر تهران پوشش دهی داریم

رضا کلوی

دستگاه دول بیس داریم زمانی که روشن میکنیم بعد از یک دقیقه شروع به بوق زدن میکنه
مشکلش چیه ؟ مرسی

مدیر سایت

سلام وقتتون بخیر
تعمیر دستگاه اکسیژن ساز دوول بیس بستگی به سطح خرابی و نوع خرابی بین یک ساعت تا ۱ روز زمان میبره
و دوول بیس ها معمولا از نمایه کمپرسور و پودر زئولیت به مشکل میخورند

علیرضا مودت

سلام مشاوره میخواستم برای خرید اکسیژن ساز
ایرادات اصلی دستگاه اکسیژن آمریکایی چیا می تونه باشه
ممنون از شما

مدیر سایت

سلام دوست عزیز لطفا جهت مشاوره رایگان خرید اکسیژن ساز با شماره 09121209184 آقای برخورداری در تماس باشید
با تشکر

نیما مروت

برای تعمیر – دستگاه رو چجوری به دستتون برسونم ؟

مدیر سایت

سلام
می تونید با اسنپ، پیک هر طور راحت تر بودید ارسال کنید- قبلش با ما شرکت در تماس باشید که اطلاعات اولیه از شما گرفته بشه
با تشکر

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

بازگشت
پشتیبانی واتساپ
تماس مستقیم